053-982-3558 וואטסאפ בלבד!
חפש

פריצת הגבולות שלך מתחילה פה!

המוצרים האהובים ביותר

רב המכר: "פריצת גבולות – כיצד להגשים את החיים שתמיד רצית"

ספר הביכורים של אלון אולמן הפך בין לילה לרב מכר ולספר חובה לכל אדם הרוצה להרים את חייו. מתנה אולטימטיבית
למידע ורכישה
- י.מ.
חשוב לי להגיד תודה על ההשפעה שלך של הספר הדיסקים ו2 הרצאות של בוקר פריצת גבולות וקוד הכסף שבעלי אמיל היה חשוף אליהן וזה הרבה לפני השתתפות לקוד המנצח שאין ספק ששנינו נעשה.

לפני מספר חודשים אמיל בעלי פגש את אלון לראשונה בכנס יועצי משכנתאות וכך נחשף אליו ומשם היה ברור שיגיע לבוקר קוד הכסף וביחד היינו בבוקר פריצת גבולות
מאז שנחשף רכש את הספר ומיד לאחר כך "טביעה" ראשונה בין שורותיו כאילו שמשהו גרם לאברים הפנימיים לחיות בעוצמה מחדש
הוא קבע יעד חצי מרתון והחל באימונים והיום במרתון תל אביב אף השיג אותו , פעל לצאת מאיזור הנוחות כשכיר ופתח עסק עצמאי שכרגע בחיתוליו והשמים אפילו כבר מזמן לא גבול..
בבית.. וואוו הזוגיות פורחת ועם הילדים שינינו גישה הכל פה רגוע מאושר מדברים המון ומעצימים אותם בוודאי..

- ד"ר שרון שגיא מנהלת BA מנהלים והיחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי רופין
ההשראה שנתת לסטודנטים וההזמנה להסתכל קדימה, לסמן את ה Ironman שלהם ולפעול להשגתו, הייתה חוויה בעלת עוצמה רבה עבורם. ההרצאה זכתה לשבחים רבים הן בקרב המרצים והן בקרב הסטודנטים וקיבלתי פניות רבות בנושא להמשך עבודה

משותפת".

- פרופ' איזי בורוביץ' דיקן הפקולטה לכלכלה וניהול מכללת תל אביב – יפו
"אלון מלמד אותנו כי תמיד ניתן להפיק יותר ממה שחשבנו שאנחנו יכולים... קיבלתי כלים חדשים שמאפשרים לי להתקדם ולהגיע למחוזות חדשים...חובה לכל מנהל, לכל הנהלה ובעלי תפקידים להשתתף בסדנה של אלון!"
- טל רבן, מנכ"ל טרה ישראל
"המפגש עם אלון הוא מפגש שמחולל שינוי. הסיפור האישי שלו מיצר אימפקט בעל עצמה רבה שלא ניתן להישאר אדישים אליו. פריצת גבולות כחלק מצמיחה אישית ורצון לסמן מטרה ולהגיע אליה, הם דברים שרוב האנשים מחפשים ולא ממש

מגשימים. דרך החיים והכלים שאלון מעביר במפגשים אתו מסייעים לממש את הרצון ולמצוא את הדרך לפעול. אלון מביא נחישות רבה ומקור השראה לפעולה ולכן יש ערך רב בהכוונה שלו לקבוצות / חברות ואנשים."

- איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר
"אלון מותיר אותך תמיד עם המחשבה - "אני יכול יותר!" ההרגשה המופלאה של "כאן ועכשיו". ההבנה העמוקה ברמת הרגש וההיגיון שאני אוהב את עצמי ומסוגל לכל מה שאשאף. עובדי הארגון שעברו את חווית המפגש עם אלון נותרו

תקופה ארוכה עם עוצמת חווית המפגש. אלון מביא מודעות עצמית והבנה עמוקה שכולנו לא מגרדים אפילו את היכולות שלנו וכולנו יכולים לפרוץ גבולות. מה שמייחד אותו זה האותנטיות הנדירה. העובדה שהוא עושה ומביא דוגמא אישית ולא רק מלל, He walks the talk! הייתי ממליץ על ההרצאה לכולם כולל כולם!!!".

- ראובן קפלן, מנכ"ל "כלל בריאות" חברה לביטוח
"אלון מביא עמו ערכים עצומים, מעורר השראה לפרוץ כל גבול ולהתגבר על כל פחד. אלון בעצמו הוא דוגמא ומופת לחיים מנצחים. אני ממליץ על הסדנא של אלון לכל ארגון ואדם שרוצים לפרוץ גבול ולהגיע להישגים יוצאי דופן".

- לוני הרציקוביץ׳, הבעלים של קבוצת ישפאר
סיפור חיים מרתק ומופלא של האדם שמשכיל לנצל משבר משמעותי בחייו, ככלי ריפוי המוביל אותו לפסגות נפשיות ופיסיות ברמות הגבוהות ביותר. זאת ועוד, מינוף התובנות ושינוי מהות החיים, יציאה מצבא הקבע ומעבר לעולם

“המורה – מוביל הדרך”, הפותח ומרים את “הוילונות הוירטואלים” המכסים את עיני כה רבים בדרכם לפריצות דרך. כל אחד בדרכו שלו, אולם תובנת קבלת האירועים ומימושם לשפת המעשה – עושה את כל ההבדל!! המתודולוגיה השזורה בסיפור החיים המופלא, לצד שפת גוף ויכולת רטורית וורבלית ברמות הגבוהות ביותר, החזיקו את כולנו בתהליך מתמיד של הפריה עצמית ויצירה פנימית… יישר כוח והובילו רבים וטובים לעתיד מזהיר, אושר ,
איכות וחדוות חיים

- עמי מעיין, מנהל שיווק, “הראל” חברה לביטוח.
מביא תוצאות אדירות בעסקים ובחיים. השתתפתי בהרצאה והסדנא של אלון אולמן, ולעולם לא אהיה שוב אותו אדם שהייתי לפני! העוצמות, התובנות, התחושות החזקות הפיחו בי רוח נפלאה ממלאת ומאז ועד היום אני מתקדם הלאה.
- מאיר ילון, מנכ״ל חברת סינרג׳י כבלים
אם הצלחתם לגרום לי להתחבר, כנראה שאפשר לגרום לכל אחד
אלון אולמן העביר להנהלת החברה תהליך אינטנסיבי בן יומיים מלאים…
התהליך יצר מחויבות של הצוות המוביל את החברה להגשמת החזון.
אלון החדיר בנו את האמונה שהכל אפשרי

וש“אנשים רגילים מסוגלים להגיע לתוצאות לא רגילות…” כדבריו…
אני בטוח שנמשיך לעבוד ביחד בשלבים הבאים של סינרג’י במסע שלה קדימה!

- רונית מאירי, ראש אגף ני”ע של בנק הפועלים
אלון הוא בהחלט טיפוס שונה, אחר, מביא משהו מרענן (וכבר שמעתי הרבה מרצים בתחומים דומים), את האחר אפשר להגדיר כמשהו מעורר השראה ומותיר אותך עם מחשבות רבות וחיוך זמן רב אחרי ההרצאה.
אלון מעביר את ההרצאה בצורה מרתקת

שמשאירה את כולם שקטים וקשובים. מאז הזמנתי אל אלון לעוד כ-5 פורומים שונים ובכולם הנושא הפך לשיח בולט בימים שאחרי. ממליצה .”

- ג’נרל אלקטריק אולטרא סאונד
העובדים התחילו לדבר על שינוי שהם עומדים לעשות!
רצינו להודות לאלון אולמן ולכל הצוות שעוזר מסביב,
על הרצאה מרתקת, סוחפת ובעיקר אפקטיבית מאד!
העובדים נתנו פידבק מדהים, יצאו מההרצאה נלהבים מאד, חלקם אפילו התחילו

לדבר על שינוי שהם עומדים לעשות.
תודה גדולה לאלון, הוא באמת מרשים ביותר:)

- משה אלקיים, מנהל מכירות, מנורה מבטחים.
בהנחייתו של אלון אולמן – “הנבחרת” – סדנה בת 10 מפגשים לסוכנים, שנבחרו בקפידה, אשר עוסקת בפריצת דרך וגבולות. ה”נבחרת” זוכה להדים ולתוצאות יוצאות דופן, בעיקר לנוכח תהליך של שינוי חשיבה והתנהגות, הן במימד העסקי

והן במימד האישי!
כמעט מיותר לציין, שזו השאירה אצלנו טעם של עוד, ואלון נבחר להוביל את תהליך העצמת המנהיגות של מפקחי מנורה מבטחים , סדנת מנהיגות וניהול למפקחים.
אלון הוא אדם מיוחד, ווינר אמיתי ומקצוען, אשר סוחף לתוצאות יוצאות דופן!”

- ניר כהן, מנכ”ל Excellent Training
“הי אלון, פעם שנייה שאני שומע את ההרצאה המעלפת שלך. שינית כמה דברים, מאוד אהבתי גם את הקונספט הקודם, אך זה עוצמתי יותר. כבר סיפרתי לך שממך שאבתי את הרעיון של לחייך בכוח ויישמתי זאת בעבר. ממך למדתי את כוחו של

הדמיון המודרך ממש בתחרות עצמה, גם עוד לפני שאנו עוד שם. בקיצור, המון תודה. אתה מהווה השראה ומורה דרך. שוב, המון תודה!”

- ליאורה ענטבי – מנהלת קבוצת רימונים, קבוצת ביטוח
“אלון יקר, תתגמדנה המילים ותקצר היריעה, להביע לך מילות תודה והערכה,
על הרצאה מעלפת וגם מאלפת, לימדת אותנו כי יש סוגים שונים של אנשים, אלה שגורמים לדברים להתרחש, אלה שמתבוננים במה שמתרחש ואלה שתוהים מה התרחש.

מקווים לגרום לדברים להתרחש, שלעולם לא נפסיק לחלום, ונפרוץ את הגבולות לתוצאות…”

- שלומית, יועצת ארגונית בכירה, IBM
הרצאה שמשאירה חותם
“תודה על ההרצאה היום. נהניתי מאוד ברמה האישית וקיבלתי תגובות נלהבות מאנשים. עשית את ההבדל מסתם מפגש למשהו שהותיר חותם”
- כוכבה שמיר, מנהלת נורקיט, חברת בת של ISS ישראל
“צוות המנהלים שלנו שמעו את ההרצאה ויצאו ממנה עם הבנות ותובנות הן בחייהם האישיים והן לחברה. אלון, באישיותו הכובשת, בצניעותו ובמהירות תפיסתו מול מי הוא מרצה, ידע להעביר זאת בצורה מרתקת ועניינית. אני מאוד ממליצה”
- ד”ר איילת רוזנפלד, מנכ”ל משפחה בריאה
לאלון יש כריזמה וקסם אישי. הוא מדבר בגובה העיניים ומגיע ללב ולנפש של האנשים. יש לו כישרון ייחודי להוביל קדימה אנשים וחברות, להביא אותם להישגי על ולהוביל אותם לפריצת הגבולות שלהם, להגשמת היעדים והחזון שלהם.

ארגונים שרוצים לתת אנרגיה ומוטיבציה לעובדים ולהוביל את הארגון קדימה יכולים להפיק הרבה ערך מהפעילויות שלו.

- אודי סביצקי- בעלים מפעל אבקו
חברת אבקו, צוות ההנהלה הבכירה ומנהלי המחלקות עברו יחד תהליך של כתשעה חודשים שכלל רצף של מפגשים בנושאים של הגדרת יעדים, הדרך האופטימלית להשגתם, תקשורת אפקטיבית , ניהול מערכות יחסים, ניהול זמן ועוד.

אילו והאינטראקציה בין אלון אולמן והצוותים יצרה שפת תקשורת חדשה בארגון.
המפגשים תרמו בצורה משמעותית לשינוי תפיסת העולם והאופן בו מנהלים מתייחסים לתפקידם, לאנשי צוותם ולקולגות השונות בחברה. התהליך שעברנו היה מרתק ברמה האישית , וקידם אותנו בצורה משמעותית באופן שבו אנחנו מנהלים את היום יום, את התקשורת ביננו ואת הדרך להשגת היעדים של החברה. יחד הצלחנו לבנות תמונה מנצחת , ובעזרת הכלים שקיבלנו בסדנאות , אנחנו חותרים ליישומה יום יום.
ההרצאות והסדנאות היו מרתקות והשאירו את האנשים נפעמים מהעולמות החדשים שנגלו להם.

- דינה עמר- ביטוח לאומי
ההרצאות שאלון אולמן העביר לעובדי המוסד לביטוח לאומי הותירו רושם רב, ולמספר אנשים אפילו הייתה זו חוויה משמעותית לחיים. התגובות היו אוהדות ביותר ורוב העובדים אמרו שהחוויה הייתה מעצימה ממש.

- גל לוי, מנהל מועדון המכירות המרכז הבינתחומי הרצליה
לפני הכנס ששאלת אותי מה מטרת ההרצאה עניתי 2 דברים:
1. שהסטודנטים יקבלו ביטחון לצאת מהקומפורט זון
2. להעלות למודעות את קיומם של העולמות שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא מכירים.

העברת את המסר באומנות, היה מרתק והפידבקים היו מעל המצופה