קוד המנצח לצעירים

תכנית "קוד המנצח לצעירים"

לרכישת התכנית קוד המנצח לצעירים אונליין – ללחוץ על הקישור:

https://juniorscode.com/juniorscode-online-course/

חדש!

הספר “קוד המנצח לצעירים-10 קודים להצלחה מעשית בחיים” שילמד את ילדכם שיטה מהירה, פשוטה וקלה ליישום הכוללת 10 קודים מותאמים במיוחד לילדים ובני נוער, שבעזרתם תוכלו להנהיג את עצמכם, לגלות מה אתם רוצים באמת ולהגשים את החלומות שלכם בכל תחומי החיים. הספר מבוסס על תכנית הלימוד של “קוד המנצח לצעירים” והוא חובה לכל ילד שרוצה להצליח בחיים, כמו גם להורים ואנשי חינוך שרוצים לדבר בשפת הצעירים, ללמד אותם את השיטה וליישם אותה איתם בחיי היום היום.

ניתן לרכישה בכל חנויות הספרים

———————————————————————–

האם הייתם רוצים תלמידים בעלי תשוקה להצליח ? תלמידים שבאמת רוצים ללמוד ?

האם הייתם רוצים למגר את האלימות בבתי הספר ? לשפר את התוצאות הלימודיות ?

האם יכול להיות שלמרות המשאבים הרבים המושקעים היום על ידי הרשות המקומית במערכת החינוך העירונית, עדיין לא מתקבלות התוצאות המצופות והרצויות ?

יתכן שהיום, התלמידים מגיעים לבית הספר מתוך הכרח והם חסרי מוטיבציה ורצון ללמוד. מחלוקות בין התלמידים נפתרות באמצעות אלימות, המופנית אף כלפי סגל בית הספר וציוני התלמידים נמוכים מהרצוי. בית הספר אינו מצליח להקנות לתלמידים ערכים והרגלים מקדמים שישרתו אותם בחייהם כבוגרים ויכינו אותם לעולם המשתנה בקצב מהיר.

אם כך, תארו לעצמכם שהתלמידים היו אוהבים את בית הספר ומגיעים ללמוד מתוך תשוקה להצליח ומתוך רצון להישגים. הכיתה היתה יחידה מגובשת ומעצימה במסגרתה התלמידים תומכים זה בזה ודוחפים זה את זה ללמוד ולהשתפר. האלימות הפיסית והמילולית היו פוחתות משמעותית והאווירה הלימודית בכיתה היתה משתפרת פלאים לשביעות רצון המורים והתלמידים. התלמידים היו שמים לעצמם מטרות מרגשות ופועלים במרץ להשגתן, תוך שיפור ציוניהם ותוצאותיהם הלימודיות …

מה נדרש כדי להגיע לכך ?

בדיוק זאת, משיגה תכנית “קוד המנצח לצעירים”.

“קוד המנצח לצעירים” הנה תכנית לימודית ייחודית מאושרת במערכת התכניות החינוכיות של משרד החינוך.
התכנית זמינה למימוש מידי על ידי כל בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכונים בישראל ולומדים אותה בשנה”ל תש”פ מעל ל5,000 תלמידים ברחבי ישראל.

60 שניות עם מיכל סולומונוביץ’ על תכנית ‘קוד המנצח לצעירים’ – מתוך קמפיין ארצי של הסתדרות המורים

תכנית “קוד המנצח לצעירים” הנה עיבוד והנגשה לילדים של תכני “קוד המנצח”, ולימודם במערכת החינוך בישראל, מתוך שליחות. התכנית מעניקה לתלמידים ידע וכלים מעשיים ההופכים אותם לצעירים מצליחים המיישמים זאת בחיי היומיום. מטרתה להקנות לתלמידים ערכים ויכולות אשר יגדילו דרמטית את סיכוייהם ויכולתם להשיג הישגים ולהגיע לתוצאות הרצויות להם, הן בגיל בית הספר והן בחייהם כבוגרים בעולם תחרותי המשתנה בקצב מהיר. התכנים מפתחים ערכים ועקרונות של מצוינות, השגיות, הגשמה, יזמות, התפתחות אישית, יושרה, אהבת אדם, נתינה ויצירת ערך. התכנים משפיעים על הילדים בכל תחומי החיים, לרבות על התנהלותם היומיומית כתלמידים בבתי הספר ולאחר שעות הלימודים.

“כבר שנה לא רבתי עם אחי הקטן”, “קיבלתי טוב מאד בכל המקצועות”
אלו דוגמאות למטרות שילדים כתבו בתמונה המנצחת שלהם בתחילת שנת הלימודים, למימוש עד סופה.
מחשבה יוצרת מציאות, לכן התלמידים קוראים אותה כל ערב לפני השינה.
את התמונה המנצחת שלהם, התלמידים כתבו בתחילת שנת הלימודים, למימוש עד סופה.
דמיינו תמונה כזאת אצלכם בבית הספר, שגורמת לתלמידים לתשוקה ללמוד, להצליח, להיות אנשים טובים יותר.

את תכנית קוד המנצח לצעירים מובילים:

אלון אולמן: יו”ר ובעלים של קבוצת קוד המנצח. המנטור הבכיר בישראל ומי שפיצח את ה-DNA של ההצלחה המעשית. מפקד ספינת טילים בחיל הים לשעבר, איש ברזל (5 פעמים). לאחר אירוע רפואי נדיר, עזב את הקריירה הצבאית והקים את קבוצת קוד המנצח.

עו”ד מיכל סולומונוביץ: הגיעה לתחום החינוך מהעולם העסקי לאחר 16 שנים כעורכת דין מומחית בתחומה. החליטה לעשות מפנה, לשנות את סדר העדיפויות בחייה ולעבור לחינוך הדור הבא. חברה לאלון מתוך שליחות להנגיש את תכני קוד המנצח לילדי ישראל.

סילבוס התוכנית

הצלחה מעשית – איך להיות ילד מנצח, להגשים חלומות ולהגיע לתוצאות יוצאות דופן בחיים. הקורס נותן כלים מעשיים לאושר והצלחה. בין היתר הילדים לומדים להציב מטרות ולהתקדם לעברן; לשלוט ברגשות; לנהל זמן; להפוך תחרותיות להישגיות; להפוך את הספורט לדרך חיים ולהבין את החשיבות והתרומה שלו להצלחתם תוך בחינת קריירות של ספורטאים מובילים בעולם; לצמוח מכישלונות ולהיעזר בהם לבניית עתיד טוב יותר; מושגי יסוד בהתנהלות כספית וכיצד להתנהל נכון עם כסף; חיזוק הדימוי העצמי והביטחון העצמי; כיצד להתמודד מול לחץ חברתי; קבלת כלים יעילים לשיפור היחסים עם כל הסובבים אותם (משפחה, חברים, מורים); כיצד להקשיב באמת; מהי מוטיבציה ואיך לייצר אותה; איך להנהיג את עצמם ולהנהיג אחרים; ועוד.
הלימוד מלווה בסרטונים רבים, סיפורים, תמונות, קריקטורות ותרגילים פעילים בכיתה.

תוצאות בפועל

שיפור משמעותי בהישגים לימודיים
ירידה משמעותית במקרי האלימות
עליה בשביעות הרצון של התלמידים מבית הספר ומהמורים

התכנית פעילה מזה כ3 שנים ונלמדת בבתי ספר שונים.
תוצאות ההערכה של התכנית הדגימו שיפור משמעותי בציונים, הצמחת רמת הביטחון העצמי והאמונה העצמית של התלמידים בעצמם ושיפור תוצאותיהם הלימודיות בהתאם וכן אלימות פיסית, מילולית ושיימינג פחתו משמעותית. משובים הדגימו שיפור משמעותי של היחסים עם ההורים והאחים, התלמידים למדו להציב לעצמם מטרות, להשיג אותן, ופיתחו סטנדרטים הרגלים ותכונות של התמדה, נחישות וביטחון עצמי. התלמידים ציינו שינוי קיצוני לטובה בהנאה מבית הספר ומהלימודים ושיפור משמעותי באהדה ובכבוד למורים. השפעת התכנית ניכרת אצל 100% מהתלמידים.

להזמנת התכנית, לפרטים על לפרטים על נבחרת צעירים ושאלות נוספות אנא פנו אלינו במייל
michal@juniorscode.com

או מלאו את הטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם

התועלת המופקת מהתכנית

  • תלמידים האוהבים ללמוד!
  • שביעות רצון גדולה של התלמידים מבית הספר ושל הוריהם ממערכת החינוך בעיר וכפועל יוצא מהרשות העירונית עצמה.
  • תוצאות לימודיות משופרות בהשוואה לתוצאות בערים אחרות ועלייה באחוז הזכאים לבגרות.
  • יצירת תלמידים ערכיים השואפים להצלחה, הישגים והצטיינות בכל תחומי חייהם, עם תשוקה להיות אנשים טובים ומצליחים תוך שהם מבינים את הזיקה הברורה בין פעולותיהם לבין תוצאותיהם בחיים.
  • מתן משמעות לתלמידים בלימודיהם בבית הספר תוך יצירת גיבוש ואקלים כיתתי משופר.
  • יצירת וודאות למורים על ידי הקניית יכולת מוכחת להתמודד עם התנהגות התלמידים לרבות בזמן שיעור ובהפסקות, המאפשרת להם להתמקד בעיקר ובהגשמת ייעודם בהקניית חינוך, ידע וערך לתלמידים.
  • הפיכת שפת קוד המנצח לשפה המדוברת בבית תוך השפעה על פלח משמעותי באוכלוסיית העיר.
  • יצירת ערכי נתינה, התנדבות ותרומה לקהילה באופן שיתרום לעיר ויחסוך במשאבים.

מספרים על “קוד המנצח לצעירים”

-מנהלת בית ספר: ״לימודי קוד המנצח לצעירים הצליחו הרבה מעבר למצופה, במיוחד לנוכח העובדה שמדובר בשנה ראשונה ובפרק זמן קצר ביותר. תוצאות התלמידים לימודית השתפרו משמעותית. בתחום ההתנהגותי נרשמה ירידה משמעותית במקרי האלימות הפיסית והמילולית לרבות באמצעים דיגיטליים (שיימינג וכדומה).״

-מורה בבית הספר: כשנכנסים לכיתה שלמדה קוד המנצח לצעירים, מרגישים מיד את ההבדל, גם ברמת השיח מול התלמידים וגם בהתנהגות. גם אני רוצה ללמוד את התכנים האלה וללמד אותם בעצמי.

-אמא לתלמיד בתכנית: ״איזו חוויה לילדים, איזה ארגז כלים, מתנה ממש!!!״ 

 

שתף פוסט זה

אולי יעניין אותך גם

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על קורסים, כנסים ומוצרים

מספר המקומות מוגבל!

בוקר פריצת גבולות

הגיע הזמן לפרוץ את הגבולות שלך, כאן ועכשיו! דרך סיפורו מעורר ההשראה של אלון אולמן – “פריצת גבולות – סיפורו של איש הברזל”

השינוי מתחיל עכשיו!

לפגישת בניית תמונת הצלחה שלכם!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה.

דילוג לתוכן