ליווי אישי
עם יועץ עסקי

בחברת ניר דובדבני עשרות יועצים עסקיים המוסמכים בשיטת העסקים שפיתח ובמפת האלפא שבמרכזה, ונותנים שירותי ייעוץ עסקי לעשרות עסקים.

נבחרת היועצים מורכב מתחומי התמחות שונים

פיננסים, שיווק, אימון וטיפול, טכנולוגיה, סטרטאפים, יזמים, עסקי אונליין, מקצועות חופשיים (רוא”ח, עו”ד, יועצי מס), צילום, אומנות, זכיינויות, עולם היופי, בריאות וכושר, ועוד.

לכל יועץ עסקי ההתמחות המקצועית שלו והניסיון הרלוונטי לגדלים שונים של עסקים ותיקים, או כאלה הנמצאים בתחילת דרכם, וזקוקים לשירות יעוץ עסקי.

_MG_1308

יועץ עסקי מדויק לך ולעסק שלך!

מאחר ובסופו של דבר רק יועץ עסקי שנכון לך – נכון לך, ואותו יועץ עסקי לא בהכרח יתאים בצורה מדויקת עבור עסק אחר, אנחנו מקדישים מחשבה רבה לשיבוץ וההתאמה בין היועץ העסקי לעסק הנועץ.

זו הסיבה שלפני התאמת יועץ עסקי אנו נוודא שיש לנו מספיק פרטים על העסק שלך וצרכי הייעוץ העסקי המדויקים לו לנקודת הזמן הנוכחית, ורק אז יבוצע השיבוץ. זו הסיבה שבמקרים מסוימים נשלח שאלון דיאגנוסטיקה מקצועית עוד טרם השיבוץ.

פגישת פיצוח אסטרטגי

תהליך ייעוץ עסקי יתחיל תמיד בפגישת פיצוח אסטרטגי. בפגישה זו ייעשה מיפוי של העסק שלך, הבנה של החוזקות / חולשות שלו, זיהוי הטעויות החמורות ביותר שעשית עד היום, והמלצה על הדרכים הנכונות ביותר עבורך לפי תיעדוף של דחוף-חשוב.

בסוף פגישה זו ישלח אלייך דוח דיאגנוסטיקה מקיף ויסודי, ממנו ייגזר תהליך העבודה המלא.

צילום מסך 2022-06-01 233546
_MG_1320

ייעוץ עסקי וליווי עסקי שוטף

לאחר פגישת הפיצוח ניתן יהיה להבין מהם הצרכים, לאחר מספר פגישות נוספות ניתן יהיה להבין את מידת הנכונות שלך להשקיע, את קצב ההטמעה שלך, את מידת המחויבות שלך ושל אנשי מקצוע אחרים אצלך בעסק לתהליך.

זו הסיבה שעל פי רוב אנו מציעים להתחיל עם חבילת הבסיס, ולאחריה להמשיך לאפשרויות נוספות, עם יעדים ברורים, שיטה ותוכנית עבודה מסודרת.

ההתחייבות שלנו ושל היועצים שלנו היא למקצועיות בלתי מתפשרת, כנות, הישגיות וחתירה תמידית לביצועי השיא שלך. זו הסיבה שתהליך הליווי יקפיד על מידת הרצינות הראויה, על ההכנה הנכונה לפני כל פגישה ועל שיקוף מלא של המצב והפתרונות האפשריים בכל זמן נתון

מחלקה משפטית

מחלקת ייעוץ מס

מחלקת
שיווק

ייעוץ וליווי עסקי

מכללה

חטיבת
מיתוג

ייעוץ וליווי עסקי

מכללה והכשרות

מחלקה משפטית

מחלקת שיווק

הכירו את נבחרת היועצים שלנו

פזית בן שמואל

יקיר נגר

לי-טל ברודר

שירה מטודי

אביב בר

יחיעם פלדהיים

אדיר חיר

דן שם טוב

טל קדישמן

דקלה סגמן רובינשטיין

יפתח שוע

ליאת סלמה

עליזה פרץ

צחי טויטו

עידן הרשקוביץ

ניר גניני

מיכל מאור זיידמן

דנה לוקר

אילן לוי

אילן יהושע

גלי מלכיאל

צחי ארי

לפרטים נוספים אודות תהליך ייעוץ, אימון וליווי עסקי

מתחילים בשינוי עכשיו! השאירו פרטים כאן