עכשיו זה הזמן שלך
לחיות בעוצמה

אנשים רגילים יכולים להשיג תוצאות בלתי רגילות שוב ושוב כדרך חיים

להתחיל להשיג תוצאות מתחיל בהשארת פרטים כאן...

"

"

כמה פעמים שמעת את הקול הפנימי שלך אומר: "מגיע לך יותר!" ?
הקול הפנימי שלך צודק!

להתחיל לחיות את החיים שרצית בעוצמה ובמהירות שלא הכרת

נגן וידאו

כולנו רוצים להיות עשירים, בריאים, נמרצים, הורים טובים, להיראות ולהרגיש טוב.. מה כבר ביקשנו?
לכל אחד מאיתנו יש את “הגרסה הגדולה” ביותר שלו.
הגרסה הגדולה יותר היא האבא\אמא היותר טובים שאנחנו יכולים להיות, בן\בת הזוג התומכת יותר, הגרסה הגדולה שלנו זה אני שנראה ומרגיש מעולה, ששואף להביא יותר ערך בכל נקודת מגע.
כולנו יכולים לנוע אליו במהלך מסע החיים שלנו ולחיות אותו יומיום.
אבל הרוב אף פעם לא יהיו. רוב האנשים אף פעם לא יחיו את החיים שהם ראויים להם.
רק מעטים עושים את המסע הזה. הרוב אף פעם לא יצאו אליו…

אם היה ידע פרקטי שיכול לעזור לך לחיות חיים של מנצחים בכל תחומי הזהב של החיים – בריאות, הורות, יחסים, קריירה – היית מרשה לעצמך לפספס אותו?

סדנת קוד המנצח נותנת לך גישה למתודולוגיה ברורה, פרקטית וקלה ליישום להצלחה מעשית, קבועה ומתמשכת בכל תחום בחייך ב-5 שלבים פשוטים

החוקים

לגלות את החוקים הברורים של ההצלחה המעשית

מה באמת היית רוצה

לבנות תמונה מנצחת לחיים שלך

הרגלים מנצחים

להכיר את ההרגלים של המנצחים ואיך לסגל אותם לעצמך

ומה עם הפחד?

להבין איך הפחד עוצר אותך בחיים ולקבל כלים לפרוץ את הפחד

לחיות כמנצח כדרך חיים

להכין תכנית עבודה להצלחה לשנה, 3 שנים ו-5 שנים מהיום…

קוד המנצח זה לא ניסוי חברתי. זו מתודולוגיה סדורה להצלחה מעשית בחיים שעל פיה חיים עשרות אלפי אנשים. פעם האמנו היום אנחנו בטוחים. זה עובד ויש לזה תוצאות!

"

"

בסוף – כולם מתים. בדרך חלק גם חיים.

אלון אולמן

כשהכול בחיים נהיה פתאום אפשרי

לכל אחד יש את הגרסה הגדולה ביותר שלו. כולנו יכולים לנוע אליה במהלך החיים שלנו.
מעטים הם אילו שעושים את המסע הזה.

לא כי הם לא רוצים. הם פשוט לא יודעים מה הם רוצים, לא מבינים מה עוצר אותם, איך לפרוץ את הגבולות שלהם או – היכן נמצאים הידע, הסביבה והכלים שיעזרו להם להפוך ל”גרסה הגדולה” של עצמם. בשפת מודל קוד המנצח, יש 4 דברים שעומדים בינינו לבין כל מה שנרצה אי פעם להשיג. הם נקראים “ארבעת חסמי ההצלחה”:

לא מכירים את החוקים.

יש בעולם חוקים פנימיים ויש חוקים חיצוניים. אם העולם היה עובד רק לפי חוקים חיצוניים או רק לפי התיאוריה, אז כל הבנקאים היו צריכים להיות מיליונרים, כל יועצות הנישואין היו צריכות להיות נשואות, כל הדיאטניות בעולם כזה היו רזות, לכל הפסיכולוגיות היו אחלה מערכות יחסים, וכל הילדים של המורות היו חכמים ומחונכים. בחלק מהמקרים זה נכון, בחלק לא, כי העולם לא עובד רק בתיאוריה. תיאוריה זה דבר מאוד חשוב, אבל חייבים להכיר את החוקים הפנימיים כדי להצליח

לא יודעים מה רוצים.

90% מהאנשים הבוגרים בעולם המערבי יודעים להגיד בכל רגע נתון – מה הם לא רוצים. עם מי הם לא רוצים לחיות, עם מי הם לא מוכנים להיות, איך הם לא מוכנים שידברו עליהם, איפה הם לא מוכנים לעבוד ומי אסור שיהיה בממשלה. אבל הם לא יודעים להגיד מה הם כן רוצים להיות "כשיהיו גדולים". כן, גם בגיל 40

מפחדים.

אם אנחנו כבר מבינים מה אנחנו רוצים, ואם אנחנו מבינים את החוקים, מה עוצר אותנו מלהשיג את זה? פחד. פחד מסמן את הגבולות שלנו כאנשים ובלי שנשים לב קובע לנו את הגבול שאסור לנו לעבור.. וככה אנחנו נשארים איפה שלא מפחיד, אבל זה גם המקום שמשאיר אותנו קטנים. בכל התחומים

הרגלים לא מקדמים.

לכולנו יש הרגלים. השאלה היא אם מדובר בהרגל שמקדם אותך ליעד שרצית או לא מקדם אותך. רוב האנשים לא משיגים את מה שהם יכלו להשיג או לא חיים את החיים שהיו יכולים לחיות בגלל יותר מדי הרגלים לא מקדמים ופחות מדי הרגלים מקדמים.

אז מה, כל אחד יכול להצליח?

נכון, לא כל אחד יכול להיות מנכ"ל IBM, אבל כל אחד יכול להיות פי 2, 4 או 17 ממה שהוא היום…

חשוב להבין: בבסיס, לכול אחד מאיתנו יש את כל מה שצריך כדי לחיות חיים טובים וממומשים. רק שלפעמים צריך קצת הוראות הפעלה ורוח גבית כדי להתחיל לזוז בכיוון הנכון. אולי כמו לרוב האנשים גם לך יש לפעמים הרגשה שהחיים שלך מתישים, עמוסים ובעיקר לא נמצאים במקום שבו רצית להיות. זה קורה בדרך כלל כשעובדים ועושים המון דברים כל הזמן, רק לא.. עובדים בחיים עצמם. אנשים שעובדים בפרויקט המרכזי של החיים שלהם (החיים שלהם..) לא עובדים פחות. אבל הם מגשימים את עצמם בכל תחום. הם מרגישים מאושרים, מצליחים ואנרגטיים וחיים בדיוק את החיים שהם רוצים. מה הסוד שלהם? פשוט. מתישהו הם החליטו לקחת שליטה על חייהם. הם השקיעו זמן ומאמץ להבין לעומק את חוקי המשחק, לזהות מה הם באמת רוצים, לאמץ הרגלים מנצחים ולהפסיק לתת לפחד משינויים להשתלט להם על החיים. הם לא אנשים בלתי רגילים. להיפך, הם אנשים רגילים בדיוק כמוך. אבל השליטה בחייהם מאפשרת להם לפרוץ את הגבולות של עצמם פעם אחר פעם, ולהגיע לתוצאות בלתי רגילות.

עכשיו זה הזמן שלך.

אם היית יודע שיש ידע פרקטי שיכול לעזור לך לחיות כמנצח בכל תחומי הזהב של החיים – קריירה, הורות, יחסים, בריאות – היית מרשה לעצמך לפספס אותו?

0
ימים מלאים
0 +
איש השתתפו בסדנת "קוד המנצח" והתחילו לחיות בעוצמה
0 +
טון ויותר השילו ממשקלם משתתפי הסדנאות
0 +
ילדים מאושרים יותר להורים בוגרי סדנאות

מה מקבלים בסדנת קוד המנצח?

החדשות הטובות הן שנולדנו להצליח. לכולנו יש את כל החומרה והתוכנה כדי שזה יקרה! אנחנו צריכים רק כמה הוראות הפעלה…
בסדנת קוד המנצח נספק לך את הכלים, הידע והסביבה התומכת, ונבעיר בך את התשוקה והמוטיבציה שיעזרו לך לחיות את החיים שראויים לך. לחיות חיים של מנצחים בכל תחומי הזהב – ביחסים, בקריירה, בהורות, בגופניות, בהגשמת השאיפות.
בסדנה תהיה לך הזדמנות לחוות בעוצמה את ההתרגשות שטמונה בהתקדמות אל עבר התמונה המנצחת שלך. כשהידע והכלים להצלחה ממוקדים בחיים שלך, הם יכולים לקחת אותך לרמה הבאה בכל תחום, במהירות ובעוצמה שלא חווית מעולם:

אנשים רגילים יכולים להשיג תוצאות בלתי רגילות שוב ושוב כדרך חיים

להתחיל להשיג תוצאות מתחיל בהשארת פרטים כאן...

להיות מאסטר בפרויקט המרכזי של החיים שלך: החיים שלך.
החזרה הגנרלית נגמרה. החיים הם כאן ועכשיו. אז הנה הצעד הראשון בדרך לשינוי שלך. לקבל שיטה קלה וברורה שתוביל אותך בצורה מעשית צעד אחר צעד לחיים שתמיד איחלת לעצמך

שאלות ותשובות

לנוחיותך ריכזנו כאן תשובות לשאלות נפוצות לגבי הסדנה.
אם לא מצאת כאן תשובה לשאלה נשמח לקבל את הפניה שלך ולענות לך באופן אישי.

אנחנו מבינים שלקחת פסק זמן של 3 ימים זה אולי לא הכי נוח. אבל אנחנו גם יודעים שמי שלא יכול להתפנות ל-3 ימים כדי שכל החיים שלו ישתנו, לא יכול לשנות את החיים שלו.

נשאל את זה אחרת: אם היית יודע שלך ולילדים שלך יהיה טוב יותר, שעוד שנה מהיום יהיה לך כושר גופני טוב יותר, הילדים שלכם יעריכו אותך, יהיה לך ביטחון עצמי והמצב הכלכלי שלך ישתפר. זה לא שווה לפנות לזה 3 ימים? אי אפשר שאנחנו לא נעשה כלום ומשהו יקרה לנו..

שאלה מצוינת.

חלק ניכר מהאנשים בעולם מחזיקים בהמון ידע, אבל לא מיישמים אחוז ממה שהם יודעים.

לנושא הזה בדיוק הקדשנו פרק שלם בסדנה כדי שנוכל לתת לך את הכלים והפרקטיקה ליישום קל ומהיר של העקרונות.

ועדיין, ההתלבטות מובנת, ולכן אנחנו מציעים אחריות מלאה על הסדנה

 

מה זה אומר?

 

זה אומר להגיע ליום וחצי הראשונים, חצי מהסדנה, ולהתרשם בעצמך מאיכות הידע, מהכלים שייחשפו בפניך ומהיכולת שלך ליישם אותו.

אם אחרי נוכחות בפועל של יום וחצי בסדנה (כלומר, עד חמישי בשעה 14:00) זו לא תתברר כהשקעה הכי טובה שעשית עבור עצמך בשנים האחרונות

ניפרד כידידים והצוות יחזיר לך את כל כספך, ללא שאלות ועם חיוך.

כדי לפרוץ את הגבולות שלך ודאי שנדרש ממך לעבור תהליך אישי. אחד המפתחות להצלחה של הסדנה הוא שגם כשמדובר בקבוצה גדולה של אנשים, כל אחד עובר בה תהליך אישי באופן מובנה.
התהליך האישי מתאפשר באמצעות ערכת לימוד אישית שמקבל כל משתתף. הערכה תלווה אותך בהכנת התמונה המנצחת של חייך. ואז סוף סוף יהיה לך ברור למה לא השגת אותה עד היום, ומה נדרש ממך לעשות כדי להשיג אותה.

השאלה שיותר נכון לשאול היא: למה עדיין לא יישמת את הידע הקודם?

אנחנו לא יודעים מה קורה בסדנאות אחרות, אבל אנחנו מתמחים בייצור סביבות עשייה אפקטיביות במיוחד. לאחר שנים של ניסיון בהובלת אנשים לפריצת גבולות וביצועי-על, אנחנו יודעים שסדנת קוד המנצח פשוט עובדת.

בסדנה תהיה לך הזדמנות ליצור את התמונה המנצחת שלך ולהכין תוכנית פעולה ברורה וישימה להשגתה. כל אלה ישימו אותך על הנתיב הנכון לחיים שמגיעים לך. באחריות.

אחד הדברים שמייחדים את “קוד המנצח” הוא האנשים האיכותיים שמסתובבים שם. אנחנו תמיד שמחים להכיר ולפגוש אנשים מצליחים נוספים. כל המשתתפים בסדנת קוד המנצח הם אנשים מיוחדים, מצליחים, שעומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר וחשוב להם במיוחד לקחת שליטה על חייהם. אחרת, הם לא היו נוקטים בפעולה ומגיעים לסדנה.
הנה מה שכתב לנו משתתף בסדנה:

“קוד המנצח הינה סדנה שמכניסה תוכן, כלים ודרך מימוש למשפט “הכל אפשרי”.

דרך סיפורי חיים, כלים פשוטים ומודלים, מקבלים דרך חיים, מסלול ונתיב שהבחירה בו מכילה ערכים ותפישות שמחוללים שינוי אצל מי שמוכן ומחפש להשיג עוד ולייצר יותר ערך בחייו.

הסדנה השאירה אצלי חותם משמעותי וערך רב”.

טל רבן, מנכ”ל קוקה קולה ישראל


ממעקב אחר המשתתפים בסדנאות “קוד המנצח”
 
גילינו שאנשים מצליחים יודעים לקחת את הידע והכלים שהם מקבלים בסדנה ולמנף אותם גבוה יותר ומהר יותר, ברמות פורצות דרך עבורם ועבור הסביבה שלהם.

לא. בסדנה נעשית עבודה אישית בספר האישי שלך ואין שום חובה לשתף את הקהל. יש מספר תרגילים שנעשים בזוגות אבל אין הכרח לשתף אף אחד במחשבות ובהחלטות שלך.

אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת זכותך לפעול בדרך שהכי מתאימה לך.

זה אף פעם לא מוקדם מדי או מאוחר מדי לחיות את החיים שמגיעים לך. הכלים שמקבלים בסדנה נוחים ליישום ומובילים לתוצאות בכל גיל, כל עוד החלטת לחיות את היום הבא בשארית חייך בעוצמה ובתשוקה.

מי שמחכה שהכל יהיה במקום, הכל יהיה מוכן, הילדים לא יהיו בחוג בדיוק, ויהיה להם פנאי מחשבתי – יחכה לעד.

אחרים שלא יחכו, ויגיעו גם בעיתוי “לא נוח”, יהיו הראשונים ליישם, לפעול ולראות תוצאות.

 

השאלה שיותר חשוב לשאול היא: האם יש לי מוכנות לשינוי גדול בחיי?

אולי התשובה שלך היא “לא” – וזה בסדר גמור. לא כל אחד מוכן היום לשינוי גדול.

 

אבל אם התשובה היא “כן, הגיע הזמן שלי, אני רוצה שינוי”, אז אין למה לחכות עד שהכל יתאים לשאר התוכניות שלך. כי זה פשוט לעולם לא יקרה.

נכון, אנחנו מזמינים אותך לקפוץ למים עמוקים, אבל יודעים שזה יהיה שווה.

בקרקעית נמצאים אוצרות רבים שישנו את חייך לבלי הכר, ואנחנו כבר לא יכולים לחכות

כדי להביא אותך אליהם..

 

החזרה הגנרלית נגמרה. הגיע הזמן לחיות את החיים שלך כאן ועכשיו

כל פורש משירות קבע זכאי להשתתף בכל אחת מהסדנאות – קוד המנצח וקוד הכסף, או בשתיהן, על חשבון סל הפרישה שהוא מקבל מהצבא!

קיבלתם כרטיס זהב לחיים. מחכה לכם בסדנאות קוד המנצח ו-קוד הכסף לעזור לכם לייצר את החיים החדשים שתמיד רציתם!

לכל הפרטים, תאריכים ומימוש הזכאות ניתן לפנות אלינו בטלפון 1-700-700-809 או במייל info@winnerscode.co.il